П`ятниця, 17.05.2024, 13:57
| RSS
Best Football & Partizans
[ Личные сообщения() · Спортивный чат · Удобный обзор· Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Другая Жизнь » О жизни в целом » FIFA '09 (НОва гра, чи виправдались сподівання??)
FIFA '09
andriykoДата: П`ятниця, 12.09.2008, 11:45 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Заблокированные
Повідомлень: 2655
Репутація: 28
Статус: Offline
 
andriykoДата: П`ятниця, 12.09.2008, 11:45 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Заблокированные
Повідомлень: 2655
Репутація: 28
Статус: Offline
КАЧАЙТЕ ДЕМКУ ТУТ-->

 
andriykoДата: П`ятниця, 12.09.2008, 11:46 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Заблокированные
Повідомлень: 2655
Репутація: 28
Статус: Offline
так ось, ну пограв я щойно в ту демку. Висновки???---ну інтерфейс звичайно порадував,
але я ще не вникав чи буде толк з віджетів якими напхали сам інтерфейс "ДО ГРИ" - це покаже повна версія гри.
В Демці достіпні 6 команд - Мілан, ЧлЕНСІ, Марсель, Реал, Торонто, і... хз яка там ще команда. Можна зіграти 2 тайма по 2 хв.
Здивував відразу м'яч - троха завеликий)) і ще дивний досить...то вдариш він тяжко летить, то летить як тенісний....хз...
ТАк ще кардинально змінили розкладку кнопок на клаві(їх призначення)-оце ХЗ нащо....я поки перевстановив ті клавіші то 4 рази з гри виходив...доречі перевтсановивши клавіші так і бігав за допомогою ЛІВОГО Shift'а, хоча на БЕГ и СКОРОСТЬ БЕГА виставив E i ще якусь незадіяну кнопку. кароче якась чухня. Просто хотів би побачити того шланга який це переробив...і ще...чомусб відсутній пресинг...
Дуже сподобалась деталізація, я виставив максимальні настройки(на моєму компі все чудово йде)-то травичка просто клас(та яка під ногами! ), і гравці промальовані класо і форма, правда сітка....то пісец...як від стіни відбивається м'яч...

Що ще приємно здивувало - суперник не такий вже тупий і прямолінійний...(Правда я виграв 6-0 міланом у челсі) але все-таки просто прямо вже непройдеш. А от пасом, супер! Правда вибір важкості у демці немає, тому чекаю 14 жовтня.

Ще сподобалась анімація. Падіння при підкатах. Бля як в реалі!

якщо є питання - кажіть!

Я звиайно фанат ФІФА! Але...чекав кращого!

 
SajДата: Середа, 15.07.2009, 22:11 | Повідомлення # 4
Генерал-полковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 812
Репутація: 24
Статус: Offline
Electronic Arts объявила 2 октября сего года датой выхода своего футбольного симулятора FIFA 10. Новая игра обещает порадовать геймеров массой изменений в физической модели - на сей раз геймплей должен быть реалистичнее некуда. Выйдет FIFA 10 на всех современных платформах, включая Playstation 2, iPhone и мобильные телефоны

Р.S
Меня никто не переубедит что FIFA лучше PES...но фифу канеш попробую.)))

 
PartizanДата: Середа, 15.07.2009, 23:40 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1760
Репутація: 22
Статус: Offline
Pes рулит...реалестичней!


 
Форум » Другая Жизнь » О жизни в целом » FIFA '09 (НОва гра, чи виправдались сподівання??)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024