П`ятниця, 17.05.2024, 09:41
| RSS
Best Football & Partizans
[ Личные сообщения() · Спортивный чат · Удобный обзор· Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Новости » Новости » Жеребьевка Лиги чемпионов Сезона 2008/2009
Жеребьевка Лиги чемпионов Сезона 2008/2009
PartizanДата: Четвер, 28.08.2008, 20:18 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1760
Репутація: 22
Статус: Offline
Группа А
Челси (Англия)
Рома (Италия)
Бордо (Франция)
Клуж (Румыния)

Группа В
Интер (Италия)
Вердер (Германия)
Панатинаикос (Греция)
Анортосис (Кипр)

Группа С
Барселона (Испания)
Спортинг (Португалия)
Базель (Швейцария)
ШАХТЕР (УКРАИНА)

Группа D
Ливерпуль (Англия)
ПСВ Эйндховен (Голландия)
Марсель (Франция)
Атлетико (Мадрид)

Группа Е
Манчестер Юнайтед (Англия)
Вильярреал (Испания)
Селтик (Шотландия)
Ольборг (Дания)

Группа F
Лион (Франция)
Бавария (Германия)
Стяуа (Румыния)
Фиорентина (Италия)

Группа G
Арсенал (Англия)
Порту (Португалия)
Фенербахче (Турция)
ДИНАМО (КИЕВ, УКРАИНА)

Группа Н
Реал (Мадрид, Испания)
Ювентус (Италия)
Зенит (Россия)
БАТЭ (Белорусь)



 
PartizanДата: Четвер, 28.08.2008, 20:23 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Администраторы
Повідомлень: 1760
Репутація: 22
Статус: Offline
По Шахтёру:
Думаю Шахтёру как никому повезло с Группой,да явный фаворит Барселона!с ней можно дома цеплятся запросто на выезде будет непросто!Спортинг должен быть полюбому обыгран дома как и Базель,а на выезде,мы Должны обыграть или Базель или Спортинг...
Шахтёр-10 очков

По Динамо:
НЕльзя сказать что у Динамовцев тяжелая группа,уверен что дома будет обыгран Фенер,и Порту,с Арсеналом дом аестественно поборемся та думаю не рпоиграем,и очка 3,4 с выезда увезём!!!
Динамо-10 очков

З.Ы. сугубо моё мнение по желания можно написать и в конце подведём итог кто скоко угадал=)



 
=-MaZaHaKa-=Дата: Четвер, 28.08.2008, 20:25 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Група: Заблокированные
Повідомлень: 1438
Репутація: 26
Статус: Offline
нормально!!! только бы Динамо в группу D, а не G !! Шахтёру чуть больше повезло... БЕДНОЕ БАТЭ и КЛУЖ biggrin ))))))) а Анортосис с Панатинаикосом ещё поборится....


 
Vovan_the_bestДата: Четвер, 28.08.2008, 20:26 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Привыкающие
Повідомлень: 545
Репутація: 13
Статус: Offline
Думаю у Шахтёра будет больше очей чем у Динамо...
 
CoNANДата: Четвер, 28.08.2008, 21:27 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 538
Репутація: 12
Статус: Offline
Конечно Шахте боьше повезло, и Шахтёр должен обыгрывать Базель и дома и на выезде, а вот со Спортингом думаю они и будут решать задачу выхода из группы, Барса думаю обыграет всех, не про какие ничьи и речи не может быть(разве что, если они уже точно займут 1 место и выпустят резерв).
А вот Динамо...., тут поинтереснее будет...., могут и выйти, в УЕФА, но так само могут и занять 4 место, группа довольно ровная...., даже Арсенал(я считаю что Арсенал и Лион были самые слабые из 1 корзины), щас Арсенал просто гнилой, что и продемонстрировал Фулхэм, та и замечаю, что если закрыть Фабрегаса, то это уже не тот Арсенал, да и как всегда собрана талантливая молодёжь со всего мира, но опыт(!)..., не знаю..., потягаться можно...а там увидим...конечно ВЕРИМ В САМОЕ ЛУЧШЕЕ ДЛЯ ОБОИХ УКРАИНСКИХ КЛУБОВ(но больше для Динамо)))))


Только принимая абсурдные решения можно достичь невозможного.

 
NikulinДата: П`ятниця, 29.08.2008, 12:09 | Повідомлення # 6
Генералиссимус
Група: Заблокированные
Повідомлень: 2559
Репутація: 37
Статус: Offline
Як не як, але це жеребкування я вважаю досить успішним для наших клубів! Краще вже нема куда, а всьо могло бути значно гірше...
Шахтар
З цієї групи не то що можна, а треба виходити!!! Та же Барса після літнього розпродажу точно вже буде не та, та й хто такий Гвардіола? Так, це великий гравець, який віддав багато років "гранатовим", в якого титулів хоть відбавляй і т.д., але як тренера ми його не знаємо зовсім!!! Старенька і не дуже мобільна защіта на чолі з старим-добрим Пуйолем, півзахист тоже не "ахті", після хорошого сезону 07/08 для Іньєсти і Хаві явно має бути спад, а напад з Анрі здувся остаточно, а на одному Мессі точно "не виїдеш". Не забуваємо, що аргентинець після Олімпіади, а це теж не на користь його і клубним перспективам в ЛЧ! + до цього всього "средненький" Вальдес, який може ляпнути в будь-який момент! В общем, в такої конфігурації гравців і з таким тренером запросто можна взяти очко, а то й всі 3!
Що ж Спортинг? Я трохи не в курсі всіх трансферних новин, але в них теж мабуть був розпродаж! Так як клуб завжди славився своїми вихованцями і не дуже сильним бюджетом, то, звичайно, що їхнім головним доходом є продаж гравців! В їхньому складі є тільки дві фігури - це Моутіньо і Велозо. Знаю, що багато клубів наполегливо ними цікавилися, може їх вже й нема у складі Спортинга. Можна далі займатися писаниною, але в мене висновок напрошується один: потенціал Спортинга, як мінімум, не вищий за Шахтаря. І цей клуб треба обігрувати!
Про Базель я взагалі мовчу, для мене це явний аутсайдер групи!
А тепер саме головне, Шахтар! Своїми виступами у внутрішньому чемпіонаті клуб явно дає зрозуміти, що основна ставка робиться на Європу. Та й Ахметов вже давно планує шось взяти там, або принаймні "нашуміти" добре. Та й Містер не дурак, він добре розуміє, що після невдалого "євросезону" дорога в нього одна - відставка! Для досягнення цих цілей у Шахтаря є все: і гроші, і гравці, і вболівальники, і не останній в Європі тренер!
Мій прогноз: вихід з групи, не менше 10 очків.
P.S. Потім постараюсь дати аналіз групи Динамо!


 
Форум » Новости » Новости » Жеребьевка Лиги чемпионов Сезона 2008/2009
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024